O nás


Společná realitní agentura Venduly Keller a Jany Zděnkové, Venreality vznikla na základě vzájemné a dlouholeté spolupráce na trhu s nemovitostmi.

Rozhodnutí založit agenturu s vlastní „pracovní filosofií“ vzniklo nejenom po zkušenostech ve velké realitní kanceláři, kde se z pochopitelných důvodů klade důraz především na kvantitu, ale i uvědoměním si, že klientům v dnešní době již zdaleka nestačí pouhé vytvoření příležitosti kdy se nabídky setkávají s poptávkou, ale že klienti hledají v činnosti realitní kanceláře ještě nějakou přidanou hodnotu.

Zájem klientů o osobní a velmi individuální profesionální přístup k jejich přáním a požadavkům nás přimělo zvolit jiný přístup, který nás žene do práce s chutí a těší nás každé další doporučení, které na nás noví a noví klienti získávají po osobních zkušenostech našich klientů předešlých…

Realitní agentura, Venreality nevystupuje a ani se nepokládá za standardní realitní kancelář, disponující ohromujícím množstvím aktuálních nabídek nemovitostí. Naším zaměřením je stále a především individuální přístup ke každému klientovi, proto je naše nabídka nemovitostí jak k prodeji, tak k pronájmu omezena na nabídky, které nám naši klienti svěřují převážně k exkluzivnímu zastoupení.

Naší snahou je být vysoce profesionální, solidní a zajišťovat obchod tak, aby byl pro všechny zúčastněné strany zcela průhledný a bezpečný. Zárukou našich kvalitních služeb je v neposlední řadě i pečlivý výběr našich spolupracovníků, právníků, notářů, soudních znalců z oboru nemovitostí apod.

Mimo klasickou realitní činnost, tedy zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, poskytuje klientům i realitní servis, mezi poskytované služby v rámci realitního servisu patří především:

  • poradenství v oblasti obchodu s nemovitostmi;
  • zajištění právního servisu (návrhy smluv a souvisejících dokumentů);
  • zajištění odhadů ceny nemovitosti ( znalecké posudky k prodeji, dědictví, apod.);
  • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy;
  • zajištění kompletního servisu v oblasti financování nemovitostí (vyřízení úvěru, hypotéky nebo půjčky na nákup nemovitostí);
  • zajištění finančních záležitostí spojených s prodejem (úschova kupní ceny a příslušných daní, vyhotovení přiznání k dani, apod.);
  • převody bytů v družstevním vlastnictví, a jiné.

Všechny tyto služby mohou naši klienti využít i přes to, že se přímo nepodílíme na zprostředkování prodeje či koupě jejich nemovitosti (nemovitost není k prodeji nabízena prostřednictvím naší kanceláře).

V případě, že jste na nás nedostali doporučení jako 98% našich bývalých, či stávajících klientů, posuďte sami a rozhodněte se, zda chcete ke spolupráci využít právě nás.

 

Bude nám potěšením...