N00327 | Prodej stavebního pozemku o výměře 1.044 m2, v obci Netvořice, okr. Benešov

Zahradní, Netvořice
4 071 600 Kč (za nemovitost)

K prodeji si Vám dovolujeme nabídnout kompletně zasíťovaný stavební pozemek o výměře 1.044 m2 v obci Netvořice. Netvořice leží v malebné krajině mezi zámkem Konopiště a rekreační oblastí Slapy, okresní město Benešov, ve kterém naleznete veškerou občanskou vybavenost je vzdálené 15 km.

Pozemek s jižní orientací se nachází v severní části obce, při ulici Zahradní, a plynule navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Pozemek je již kompletně připraven k výstavbě rodinného domu, je zasíťovaný a přístup je zajištěn přes obecní asfaltovou komunikaci s veřejným osvětlením.
Inženýrské sítě: elektřina (3x 32A včetně kapličky a stavebního el. rozvaděče), voda z obecního vodovodu (dokončená vodovodní šachta s vodoměrem), obecní kanalizace (dokončená PVC čistící šachta 400mm). Podél pozemku vede telekomunikační kabel (telefon, internet).
V rámci terénních úprav byla vybudovaná opěrná zeď se schodištěm do horní části pozemku, budoucí okrasné zahrady, a její osazení okrasnými dřevinami. Finální oplocení (PVC pletivo, sloupky + podhrabové desky) bylo provedeno ze západní a severní strany pozemku, tj. v místech, která již nebudou využívána při stavbě rodinného domu, jižní a východní strana pozemku je opatřena kůly, lesní pletivo a vstupní brankou.

Pokud Vás zaujme projekt na stavbu rodinného domu se ZP 130 m2 a dispozicí 3+kk, s platným stavebním povolením, můžete začít se stavbou domu takřka okamžitě. Případné změny v projektové dokumentaci lze projednat s projekční kanceláří. Projekt na stavbu rodinného domu je součástí kupní ceny.
V rámci občanské vybavenosti na tom nejsou Netvořice vůbec špatně, k dispozici Vám bude základní a mateřská škola, praktický i dětský lékař, pošta, cukrárna, samoobsluha Coop, večerka s koloniálním sortimentem, restaurace, dětské hřiště, stavebniny, čerpací stanice.
Dopravní spojení s okolními obcemi, Benešovem a Prahou zajišťuje autobusová doprava.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte makléře a sjednejte si prohlídku této nemovitosti.

  • Celková plocha:1 044 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Jana Zděnková

Kontaktní formulář