N00324 | Prodej RD o dispozici 5+1, podlahová plocha 243 m2, pozemek 651 m2, obec Ovčáry, okr. Mělník G

Ovčáry
14 800 000 Kč (za nemovitost)

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 5+1 + pracovna, s podlahovou plochou 243 m2, postavený na pozemku o výměře 651 m2, to vše v obci Ovčáry, okres Mělník. K dispozici Vám bude i zděný zahradní domek o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 45,6 m2, který můžete využít k ubytování návštěv, případně k účelům dle vlastních potřeb. Obě stavby v uplynulých dvou letech prošly rozsáhlou renovací.
Rodinný dům je podsklepený, obytné místnosti jsou pak situované do dvou nadzemních podlaží, které spojuje páteřní schodiště. Díky svému vnitřnímu uspořádání působí dům vzdušně, je prakticky řešený a disponuje dostatkem denního světla. Vybavení domu i jeho technické provedení splňuje veškeré požadavky moderního bydlení (dům je zateplený, má nová okna s izolačním trojsklem, rozvody na klimatizaci, venkovní kamerový systém, vnitřní bezpečností systém, vytápění domu tepelným čerpadlem, apod).
Přízemí domu je dvouúrovňové, již při vstupu do domu Vás zaujme prostorná a prosvětlená vstupní hala (9,6 m2), ze které je přístup do suterénu, a dále do technické místnosti s pračkou/sušičkou a na toaletu. Ve druhé úrovni přízemí domu je situovaná prostorná kuchyně s jídelním koutem a přímým vstupem na terasu, která plynule navazuje na obývací pokoj (35 m2), dále ložnice s vlastní koupelnou.
V mezipatře se nachází koupelna se sprchovým koutem a vstup na druhou terasu. V 1. patře najdete tři ložnice (jedna ložnice s vlastní šatnou) a pracovnu. Z centrální chodby 1. patra je zajištěn přístup na půdu (výsuvné schodiště).
Suterén domu je přístupný jak z domu, tak ze zahrady. S výjimkou technické místnosti kde je umístěno zařízení k tepelnému čerpadlu a záložní elektro-kotel, a technologie k čističce užitkové vody ze studny, lze ostatní prostory využít dle vlastní potřeby.
Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo, s rozvodem do radiátorů, dům je napojený na veřejný kanalizační řád, připojení domu na veřejný vodovodní řád je připraveno, v současné době je využíván odběr vody z vlastní studny, vedený do domu přes čističku užitkové vody.
Ke dni prodeje nebude dokončena úprava zahrady, parkovací stání na pozemku, kompletace oplocení, fasáda zahradního domku.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Díky své poloze má obec dobrou dopravní dostupnost nejen do okolních - Brandýs nad Labem 8km, Kostelec nad Labem 6km, ale i Prahy (metro Černý Most po dálnici D10 trvá 20 min.
Obec Ovčáry má pouze základní občanskou vybavenost, prodejnu potravin a smíšeného zboží, restauraci, základní a mateřská škola je k dispozici v sousední obci Nedomice (1km), základní zdravotnické služby, lékárna a pošta pak v obci Všetaty (4km).

 • Poloha objektu:samostatný
 • Druh objektu:cihlová
 • Stav objektu:velmi dobrý
 • Počet podlaží v objektu:2
 • Typ domu:patrový
 • Zastavěná plocha:109 m2
 • Užitná plocha:243 m2
 • Plocha parcely:651 m2
 • Umístění objektu:klidná část obce
 • Voda:Voda - zdroj pro celý objekt; Voda - dálkový vodovod
 • Odpad:Kanalizace
 • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Jana Zděnková

Kontaktní formulář