N00296 | Velkorysý stavební pozemek uprostřed přírody, zároveň s dostupností veškerých služeb! Městys Drásov!

Drásov
10 764 000 Kč (za nemovitost)

Přejete si vybudovat exkluzivní bydlení na exkluzivním místě? Rádi byste realizovali stavbu svého vysněného rodinného domu a nechcete dělat kompromisy na úkor prostoru domu a zahrady?

Počítáte se sousedy, ale rádi byste si zachovali co nejvíce soukromí?

Chcete být co nejblíže přírodě a zároveň využívat maximální vybavenosti obce - města?
Potřebujete být v dostupnosti Brna, nebo okolních měst a při tom netrávit hodiny dojíždění v autě?

Představujete si, že žijete s rodinou v místě, kde barvy domů v bezprostřední blízkosti nepřipomínají všechny odstíny duhy, ale jsou citlivě navrženy tak, aby byly barevně a zpracováním v souladu s okolní přírodou?

Pak je naše nabídka právě pro Vás.

Nabízíme Vám exkluzivní stavební pozemek, který odpovídá všem Vašim potřebám! Jedná se parcelu obdélníkového tvaru o velkorysé výměře celých 2600m2!

Pozemek je rohový, rozměrově 40m x 65m, kompletně oplocený, osazen je prvními stromky, veškeré sítě vybudovány, ulice jsou široké, prostorné (zámková dlažba), uliční osvětlení, vodovodní a elektrická přípojka, kanalizace...

Projekt této nové čtvrti pozvolna navázal na stávající zástavbu novějších rodinných domů, zároveň se však jedná o projekt velmi specifický a exkluzivní nejen velikostí každé jednotlivé parcely a zasazením do přírody, ale také výhodou pěší dostupnosti do centra městyse Drásova, kde je ZŠ, MŠ, lékaři, pošta, obchody, úřad, místní sportovní a kulturní spolky a mnohem více..

Funkční návrh této lokality klade důraz na poměr veřejných ploch (parková úprava se zelení, uliční mobiliář jako lavičky, pískoviště, herní prvky) k plochám soukromým (s rozptýlenou, uvolněnou zástavbou dle místních regulativ až 20% z parcely).

Toto území podléhá urbanistickým principům, kdy je nutné dodržet architektonický výraz - myšlenku lokality.

Ve výsledku to znamená eliminaci nepřiměřené různorodosti zástavby, stejně jako výstavby katalogových domů nízké architektonické úrovně. Pro příklad, barevnost fasády musí být vybrána v přírodních, zemitých tónech. (Veškerou specifikaci Vám velmi rádi sdělíme při osobní schůzce)

V rámci této lokality byl pro rezidenty (zhruba 26 nových, rodinných domů) vybudován také tenisový kurt včetně zázemí!

Městys Drásov spadá do rámce půvabného regionu Tišnovska, je položen v tak zvané střední části Boskovické brázdy, nedaleko Čebína, Tišnova.
Do samotného centra Jihomoravské metropole Brna, je to autem 25minut. Výborně funguje autobusové doprava.

Okolní kraj je velmi krásný, kopcovitý, z domova do lesa to budete mít pouhých pár kroků! Lokalita nabízí také spoustu sportovních a volnočasových aktivit.

Přijeďte se podívat a zažít atmosféru tohoto krásného místa a přesvědčit se, že je to přesně TO místo, kde chcete žít...

  • Celková plocha:2 600 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; elektřina
  • Charakter okolní zástavby:obytná
  • Umístění objektu:okraj obce
  • Doprava:vlak; dálnice; silnice; MHD; autobus
  • Komunikace:dlážděná


Prodávající makléř

Penelope

Vendula Keller

Kontaktní formulář