N00294 | CHORVATSKO! Exkluzivní nabídka krásného domu u moře, pouze 250m2 od pláže! Marina, 20min od Splitu! C

Národní, Praha 1, Praha
470 000 EUR (za nemovitost)

Slunce, moře, pláže, skvělá atmosféra! S potěšením si Vám ke koupi dovolujeme nabídnout krásný dům v perfektním stavu, v malebné obci Marina, ve střední Dalmácii v Chorvatsku.

Jedná se o nemovitost postavenou před 20ti lety, která splňuje veškeré představy a standardy bydlení, ale i využití pro pronájem.
Dům stojí v kopci, má překrásný výhled a je vzdálený pouhých 250m od pláže.

Představujeme Vám tedy tuto nejen investičně zajímavou nemovitost :
Dům o dvou patrech, celkem 220m2 obytné plochy se třemi velkými terasami, rozdělen na 2samostatné bytové jednotky, s parkovacím stáním až pro 3auta.

1.NP je dlouhodobě užíváno majiteli nemovitosti k trávení vlastních prázdnin u moře. Skládá se ze vstupní chodby, komory/sklepa, opravdu prostorného a velmi světlého obývacího pokoje s ohromným krbem, veliké jídelny s přímým vstupem na zastřešenou terasu, kde je velký, na pevno zbudovaný gril, kuchyně, dále koupelny a separátní ložnice.

Do patra vede v rámci interiéru dřevěné - dubové schodiště, přístup k hornímu apartmánu je však možný i venkem, samostatně.
V 2.NP jsou 3 samostatné ložnice, dvě koupelny a kuchyň. Z každé místnosti v patře je vstup na terasu buďto s překrásným výhledem na moře a na velkou část Mariny, nebo na terasu za domem s výhledem do zahrad.

Horní patro, tedy apartmán s dispozicí 3+1 + 2x koupelna + terasy se pronajímá ke krátkodobým pobytům.

Celá nemovitost je ve skvělém stavu. V domě je rozvod topení na plyn, ale i klimatizace, voda z obecního řadu, kanalizace není, používá se tedy poměrně vysokokapacitní jímka. V interiéru netradičně dominují dřevěné parketové podlahy, ve všechny oknech jsou zvenčí dřevěné okenice.
Před domem je 1kryté parkovací místo, další 2je možné použít na pozemku.

Obec Marina by se dle zvyklostí v České republice dala specifikovat jako něco mezi obcí a městem. Jedná se o klidnější místo, mimo hlavní turistický ruch, s krásnou, poměrně nedávno rozšířenou oblázkovou pláží, Martinou pro lodě, 2vetšími supermarkety s potravinami a dalším zbožím, dalšími menšími krámky jako pekařství atd. Zároveň je zde několik skvělých restaurací, cukrárny, hospůdky a bary. V Marině je také lékař, pojišťovna, půjčovna lodí i vodních skútrů a mnoho dalšího. Aktuálně je před dokončením úplně nová promenáda, která se bude v lednu 2022 kolaudovat.

Marina se nachází ve střední Dalmácii, na břehu proslulého čistého Jaderského moře, nedaleko od SPlitu (letiště v sezóně s přímými lety Praha - Spli), přesně řečeno mezi známějšími a historicky navštěvovanějšími městy Primoštěn a Trogir. Z Prahy trasa 1080km.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!

  • Poloha objektu:samostatný
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:velmi dobrý
  • Počet podlaží v objektu:2
  • Typ domu:patrový
  • Zastavěná plocha:147 m2
  • Užitná plocha:220 m2
  • Plocha parcely:628 m2
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Energetická náročnost budovy:C - Úsporná


Prodávající makléř

Penelope

Vendula Keller

Kontaktní formulář