N00293 | K prodeji RD k rekonstrukci v obci Svrkyně, Praha - západ, dojezd na okraj Prahy zhruba 10min autem. F

Svrkyně
4 500 000 Kč (za nemovitost)
+ provize

Rohový dům stojící v klidné, příjemné obci Svrkyně, je dvoupatrový + půda a disponuje celkem 5 obytnými místnostmi + kuchyní a je vhodný k celkové rekonstrukci. Ideální na této nemovitosti je možnost vybudovat si nový domov podle vlastních představ - upravit si dispozici tak, jak si přejete a potřebujete.

Pozemek u domu - dvorek velký 160m2 je tak akorát pro využití na terasu, klidovou zónu, zeleň, parkování možné před domem. Související menší stavby (kdysi k hospodářskému využití) by bylo možné propojit jako budoucí součást domu, nebo je zachovat jako technické místnosti/úložné prostory.

Před několika lety v domě proběhlo několik úprav, z nichž nejvýznamnější je kompletně nová střešní krytina a osazení střešních oken.
V domě jsou odizolované podlahy, v přízemním patře domu je pak rozvedena nová elektrika. Je udělané příprava na podlahové topení z krbu, je vybodovaná přípojka na vodu z obecního řadu a také plynová přípojka. Kanalizace se v obci buduje v letošním roce. Topení na tuhá paliva.

Dům je rozdělen do dvou pater kdy přízemní dispozice je 2+1 s výměrou 84m2. Je tady prostorná, světlá vstupní chodba, technická místnost, příjemný obývací pokoj s krbem a velmi hezkou, zajímavou podlahou, místnost s klenutým stropem - ideální pro vybudování kuchyně a menší místnost s pohledovým patrem.

V patře o stejné rozloze jsou pak 3obytné místnosti + bývalá kuchyň. V samostatné prostorné ložnici jsou umístěna kamna, v kuchyni pak krásná velká kachlová kamna, dále koupelna a samostatná toaleta.
Nad tímto patrem se ještě po celém obvodu nachází půda, která je využitelná pro uložení věcí, nebo vybudování dalšího obytného prostoru.

Máme pro Vás připravený rámcový rozpočet rekonstrukce stavby, vypracovaný projektantem, abyste si mohli udělat představu o celkové výši investice koupě + stavby. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout i stavební firmu se stavebním dozorem, která za připravený rozpočet celou Váši rekonstrukci zrealizuje!

Obec Svrkyně je malebná vesnička vzdálená jen 2km od větší obce Velké Přílepy, kde je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obecní úřad, pošta, lékař, a podobně. Dopravní spojení je autobusy č. 350 z Velkých Přílep a č. 316 na Bořislavku, nebo do Roztok.

V případě Vašeho vážného zájmu, prosím volejte makléřce na mobilní číslo a domluvte si prohlídku. Další informace Vám rádi poskytneme při prohlídce přímo na místě.  • Poloha objektu:rohový
  • Druh objektu:smíšená
  • Stav objektu:před rekonstrukcí
  • Počet podlaží v objektu:3
  • Typ domu:patrový
  • Zastavěná plocha:90 m2
  • Užitná plocha:170 m2
  • Plocha parcely:244 m2
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Energetická náročnost budovy:F - Velmi nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Vendula Keller

Kontaktní formulář